Büyükçekmece Arçelik Servisi, kurulduğu yıldan bu yana siz değerli müşterilerinin Arçelik marka beyaz eşya veya elektronik ile elektrikli ev aletlerinizin tamir ve bakımını yapan özel bir servistir. Özel servis olarak garanti kapsamına girmeyen ürünlerinizi gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Servis araçlarımız geniş bir bölgede hizmet verecek sayıda olup aradığınızda rahatlıkla adresinize en kısa zamanda gelip sorunlarınızı gidermeye çalışmaktadır. Bu sorunlarınız eğer servis ekibimiz tarafından adresinizde giderilemez ise atölyemize getirilerek burada tamir edilmekte ve deneme aşamalarından geçirildikten sonra teslimat gerçekleştirilmektedir. Bir yıl boyunca tekrar eden arızalarda garanti kapsamı altında olan ürünlerinizden ikinci bir ücret alınmayacaktır.

Büyükçekmece Arçelik Servisi Hizmet Alanlarımız:

- Beyaz eşya,

- Klima,

- Televizyon,

- Bulaşık makinesi,

- Çamaşır makinesi,

 Kombi ve elektrikli ev aletleri tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

Büyükçekmece Arçelik servisi firmasına gelen müşteriler hiçbir şekilde sorunları halledilmeden aksi bir durum olmadığı hallerde geri çevrilmemekte ve sorunlarınız olabildiğince hızlı ve seri bir şekilde halledilmektedir. Güler yüzlü, yetenekli, çalışkan, özverili ve işini severek yapan teknik personeliyle yaptığı işin bilincinde bir şekilde hareket etmektedir. Bu arada kendini Büyükçekmece Arçelik servisi olarak tanıtan ve alakasız bir şekilde yaptığı işin hiçbir şekilde sorumluluğunu kabul etmeyen bazı servislerde piyasada kol gezmektedir. Bu tür kişi veya kişilerden kesinlikle kaçınmanız gerektiğini ve iyice araştırmadan hiçbir şekilde bunlara işinizi yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bunlar yaptığı arızaların garanti kapsamına girmediğini ve ücret talep etmeleri gerektiğini belirterek zaten yetkili olmadıkları bir işi yapıp, bir de sizlerin cihazlarını garanti kapsamı dışına çıkarmaktadırlar.

Servisimiz bu işi yılların getirdiği birikimle ve ekip çalışmasının önemini bilerek yapmaktayız. Biliyoruz ki bu iş ekip işidir ve her kişinin değil er kişinin harcıdır. Ekibimiz, zaten tecrübesiyle ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşımıyla sizleri kısa sürede rahata kavuşturabilmektedir. Her türlü Vestel ürünlerinizle ilgili arıza, bakım, onarım ve benzeri ihtiyaçlarınız için bizleri telefonlarımızdan arayıp ister sadece bilgi almak amaçlı isterse tamir bakım veya montajlarınızı yaptırmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Büyükçekmece Arçelik Servisi, Büyükçekmece Arçelik Servisleri, Büyükçekmece Arçelik Teknik Servisi, Arçelik Servisi Büyükçekmece, Yetkili Servis Arçelik Büyükçekmece, Büyükçekmece Arçelik Servis


Arçelik Servisi Hizmeti

Yaşam alanlarımızda kullanmış odluğumuz beyaz eşyalar ve elektronik ürünler zaman içerisinde arıza ve sorunlar çıkarabilmektedir. Bu gibi durumların ise ne zaman başımıza geleceğini asla bilemeyiz. Kimi ürünler garanti kapsamı içinde bozulurken, kimi ürünler ise yıllar geçse bile kolay kolay bozulmaz. Kaliteli ve önemli markalardan biri olan Arçelik neredeyse her evde görebileceğimiz önemli markalardan biridir. Bozulan elektronik eşyalarınız için sizlere Arçelik servisi hizmeti sunan firmamız profesyonel hizmet sunmaktadır.

7/24 Servis Hizmeti İle Her An Yanı Başınızdayız

İhtiyacınız olan her an bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak Arçelik servisi hizmeti almak isterseniz, yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak ve hizmetlerimizden yararlanmaktır. Bize ulaştığınız andan itibaren sizlere kısa sürede ulaşan çalışanlarımız maksimum 60 dakika içinde adresinize ulaşmaktadır. İhtiyacınız ister bakım isterse de onarım olsun bizim için hiç fark etmez. Alanında uzman çalışanlarımız yerinde bakım ve onarım yapma becerisinde olan kişilerden oluşmaktadır.

Hizmetimiz Firmamızın Garantisi İle Sizlere Sunuluyor

Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz Arçelik servisi hizmeti sonrasında elektronik eşyalarınızı en fazla 3 gün içerisinde size teslim ediyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler sonrasında hizmetimiz firmamızın garantisi içerisinde sizlere sunulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından alınan eşyalarınız yine ekip arkadaşlarımız tarafından adresinize özenle adresinize ulaştırılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak ya da detaylı bilgi almak isterseniz, bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında çağrı merkezimizden tüm detayları alabilirsiniz.