Esenyurt Arçelik servisi, kurulmuş olduğu yıldan bu yana edinmiş olduğu tecrübenin vermiş olduğu rahatlıkla siz değerli müşterilerinin hizmetine koşmaktan mutluluk duymaktadır. Bu prensip içerisinde yürüttüğümüz hizmetlerden de sizleri memnun edebilme aşamasında hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek gücümüze güç katmaktayız. 

  Arçelik Ürünleri:

- Çamaşır makinesi,

- Bulaşık makinesi, 

- Klima 

- Kombi ve diğer elektrikli ev aletlerinin arıza, bakım ve onarımında da hizmet vermekteyiz. 

Arçelik ürünleri, artık tartışmasız olarak hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Türkiye’nin hatta farklı isimlerle dünyanın da en iyi markaları haline gelmiş bulunan bir markadır. Ürünlerinin kalitesiyle ve servis imkânlarının son derece geniş olması nedeniyle de müşterilerin daha çok tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. İşte biz de servis imkânı deyince tam bu anlamda devreye girmekteyiz ve Arçelik ürünlerinin garanti kapsamı dışındaki ürünlerinin arızalarını ve bakımlarını aynı zamanda da montajlarını tabii ki ücrete tabi olarak yapmaktayız. Başka servisler gibi yetkili servis olduğumuzu iddia edip te “yok bu işlem garanti kapsamına girmiyor” diyerek sizleri aldatmaya yönelik hareketlere kesinlikle girmiyoruz ve sizleri bu konuda özellikle de uyarıyoruz. Eğer garantili hizmet almak istiyorsanız, yani ürününüz garanti kapsamında ise elbette ki Arçelik’in yetkili servisi ile irtibat kurmanız gerekmektedir. Öbür türlü ise tabii ki Esenyurt Arçelik servisi firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Ama kesinlikle hizmet almak isterken bu tür şahısların ellerine düşmemek için iyice bir araştırma yapmanızda fayda görüyoruz. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan mağduriyetlerle karşılaşmanız kaçınılmaz olabilir.

Esenyurt Arçelik servisi olarak servis ağı kapsamında çok geniş imkânlara sahip olan firmamız, sizlerin hizmetine en kısa zamanda ulaşabilmek için çalışmalarını yürütmektedir. Bizi aradığınızda size en yakın konumda bir servis aracımız var ise hemen onu yönlendirmekteyiz. Eğer yoksa da atölyemizde bulunan servislerden bir tanesini hemen göndererek en kısa zamanda mağduriyetlerinizi gidermeye çalışmaktayız. Yerinde çözümünü gerçekleştirdiğimiz sorunlar çoğunlukta olup, diğer türlü durumlarda ise ürününüzü atölyemize getirerek çözüm sunmaktayız. Evet adreslerinize belki yer olarak uzağız ama sizlere bir telefon kadar da yakınız.

 

Esenyurt Arçelik Servisi, Esenyurt Arçelik Servisleri, Esenyurt Arçelik Teknik Servisi, Arçelik Servisi Esenyurt, Yetkili Servis Arçelik Esenyurt, Esenyurt Arçelik Servis


Arçelik Servisi Hizmeti

Yaşam alanlarımızda kullanmış odluğumuz beyaz eşyalar ve elektronik ürünler zaman içerisinde arıza ve sorunlar çıkarabilmektedir. Bu gibi durumların ise ne zaman başımıza geleceğini asla bilemeyiz. Kimi ürünler garanti kapsamı içinde bozulurken, kimi ürünler ise yıllar geçse bile kolay kolay bozulmaz. Kaliteli ve önemli markalardan biri olan Arçelik neredeyse her evde görebileceğimiz önemli markalardan biridir. Bozulan elektronik eşyalarınız için sizlere Arçelik servisi hizmeti sunan firmamız profesyonel hizmet sunmaktadır.

7/24 Servis Hizmeti İle Her An Yanı Başınızdayız

İhtiyacınız olan her an bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak Arçelik servisi hizmeti almak isterseniz, yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak ve hizmetlerimizden yararlanmaktır. Bize ulaştığınız andan itibaren sizlere kısa sürede ulaşan çalışanlarımız maksimum 60 dakika içinde adresinize ulaşmaktadır. İhtiyacınız ister bakım isterse de onarım olsun bizim için hiç fark etmez. Alanında uzman çalışanlarımız yerinde bakım ve onarım yapma becerisinde olan kişilerden oluşmaktadır.

Hizmetimiz Firmamızın Garantisi İle Sizlere Sunuluyor

Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz Arçelik servisi hizmeti sonrasında elektronik eşyalarınızı en fazla 3 gün içerisinde size teslim ediyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler sonrasında hizmetimiz firmamızın garantisi içerisinde sizlere sunulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından alınan eşyalarınız yine ekip arkadaşlarımız tarafından adresinize özenle adresinize ulaştırılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak ya da detaylı bilgi almak isterseniz, bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında çağrı merkezimizden tüm detayları alabilirsiniz.