Klima Servisi

Klima yer değişimi, klima montajı, klima demontajı, klima bakımı ve klima arıza onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sıcak yaz aylarına başlamadan önce klimanız için yaptıracağınız periyodik bakım hizmeti klimanızın daha fazla performanslı çalışmasını sağlamakla beraber sağlığınızı etkileyen faktörlerdende kurtulmanızı sağlayacaktır. Uzun süre bakım yapılmayan klimalar sağlığınız için ciddi bir tehtit oluşturacaktır. Tecrübeli, her biri alanında uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

---

Buzdolabı

---

Bulaşık Makinası

---

Çamaşır Makinası

---

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kışın ortasında bozulan kombinin tamirini hızlıca yapan bu ekip çok teşekkür ederim. İlgi ve alakalılar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Profesyonel hizmet diye ben buna derim.

Selim Torun

Buzdolabı soğutmuyor ve buzluk bölümünde karlanma vardı. Kendilerini aradım ve başından sonuna kadar kalitenin ne demek olduğunu anladım. Sizi çok iyi dinleyen bir çağrı merkezi çalışanı ve işinin ehli olduğunu her halinden belli eden bir teknik servis. 

Mustafa Tanrıverdi

Çamaşarı makinesinin kapağı açılmıyor dememle soruna çözüm bulmaları bir oldu diyebilirim. Parça değiştirmek (daha fazla para alabilmek) için değil bizi mutlu edebilmek için daha makul çözümler getiren bir firma. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Ecem Yıldırım

Klimamız soğutmuyordu ofiste perişan halde iken 444servisim ekibini aradık, teknisyen arkadaşlar kısa süre içerisinde gelip, klimamızdaki sorunu giderdiler. Eskisinden bile iyi soğutuyor şu an.

Hakan Karadereli

servisimiz özel teknik servis hizmeti vermektedir, yetkili servis değildir.

TIKLA ARA