Emeklerin karşılığı olarak ve çok severek alınan eşyalar maalesef zamanla bazı sorunlar çıkarabilmektedir. Beyaz eşyalar, klimalar gibi herkes için önem taşıyan bu eşyaların servis hizmetini en garantili şekilde sağlamaktayız.

Firmamız Küçükçekmece semtinde, en iyi hizmeti ve en uygun çözüm önerilerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Mekânlarınıza kadar gelip, yerinde sorun çözümü sağlayarak en hızlı şekilde sorunu ortadan kaldırmaktayız. Küçükçekmece Arçelik servisi olarak zamanında ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Başarımız her daim müşteri memnuniyetini temel kıstas almamızdan ileri gelmektedir. Bu kıstas için ve bu kıstasa göre çalışırız. Çalışan arkadaşlarımız alanında eğitimli ve tecrübe sahibidirler. Beyaz eşyalarınız için teknik anlamda yeterli donanıma sahip olarak çalışırlar. Bu sayede en uyun çözüm önerilerini sağlarlar. Küçükçekmece Arçelik servisi olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştirmek için çalışırız. Bu sayede siz değerli müşterilerimize, yenilikçi ve hızlı çözümler sunabilmekteyiz. Beyaz eşyalarınız, klima ve kombileriniz evlerinizin ve iş yerlerinizin en temel eşyalarındandır. Herhangi bir sorun yaşanması, konforu ve yaşam kalitesini düşürmektedir.

Bu nedenle işinde uzman kişilerce ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması gerekir. Profesyonellik ve deneyim özellikle bu noktada çok önem taşır. Bizler aranılan profesyonelliği ve gereken hızlılığı her daim sunmaktayız. Eşyalarınızın öneminin ve kullanım sıklığı olarak ne kadar mühim olduklarının farkında olarak hizmet sunarız.

Adresinizde Sorun Çözümü Sağlarız

-İşinde uzman çalışanlarımız, bizlere ulaştığınız anda size hizmet vermek için en hızlı şekilde harekete geçerler.

-Randevulaştığımız zamanda adresinize gelerek, eşyalarınız adresteyken sorun tespiti ve çözümü sağlarız. Bu sayede hem eşyalarınız taşınırken zarar görme riski ile karşı karşıya kalmaz hem de zamandan tasarruf sağlamış oluruz.

-Gerekli bilgimiz ve tam donanımımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarız. Ancak çok büyük problemlerde eşyalarınızı servise çekeriz. Fakat bu durumda da olabilecek en hızlı ve güvenli hizmeti sağlayarak, mağduriyetinizin en kısa zamanda giderilmesi için çalışırız.

-Yaşadığınız servis gerektiren problemlerde, Küçükçekmece Arçelik servisi olarak size değerli müşterilerimize her daim hızlı bir hizmet sağlarız. Bu sayede yaşam kalitenizdeki düşüşün uzun süreli olmasının önüne geçeriz.

-Profesyonelliğimiz ve sağlam alt yapımız ile, adresinizde çözümler sağlarız. Bu sayede zamandan kazanırsınız.

-Sektör bilgimiz ve güler yüzlü hizmetimiz ile tüm taleplerinize yönelik en uygun çözümleri sunarız. Her şeyden evvel adresinizde çözüm sağlamak, pek çok avantaj oluşturur.

Bu Avantajlar Nelerdir? 

- Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi,

- Eşyaların taşınma ve sorun çözümü sağlandıktan sonra tesliminin yapılması arasında geçen zaman kaybının

olmaması,

- Gözlerinizin önünde işlem yapılmasından dolayı güven duygusunun yüksek olması,

Küçükçekmece  Arçelik Servisi, Küçükçekmece Arçelik Servisleri, Küçükçekmece Arçelik Teknik Servisi, Arçelik Servisi Küçükçekmece, Yetkili Servis Arçelik Küçükçekmece, Küçükçekmece Arçelik Servis


Arçelik Servisi Hizmeti

Yaşam alanlarımızda kullanmış odluğumuz beyaz eşyalar ve elektronik ürünler zaman içerisinde arıza ve sorunlar çıkarabilmektedir. Bu gibi durumların ise ne zaman başımıza geleceğini asla bilemeyiz. Kimi ürünler garanti kapsamı içinde bozulurken, kimi ürünler ise yıllar geçse bile kolay kolay bozulmaz. Kaliteli ve önemli markalardan biri olan Arçelik neredeyse her evde görebileceğimiz önemli markalardan biridir. Bozulan elektronik eşyalarınız için sizlere Arçelik servisi hizmeti sunan firmamız profesyonel hizmet sunmaktadır.

7/24 Servis Hizmeti İle Her An Yanı Başınızdayız

İhtiyacınız olan her an bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak Arçelik servisi hizmeti almak isterseniz, yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak ve hizmetlerimizden yararlanmaktır. Bize ulaştığınız andan itibaren sizlere kısa sürede ulaşan çalışanlarımız maksimum 60 dakika içinde adresinize ulaşmaktadır. İhtiyacınız ister bakım isterse de onarım olsun bizim için hiç fark etmez. Alanında uzman çalışanlarımız yerinde bakım ve onarım yapma becerisinde olan kişilerden oluşmaktadır.

Hizmetimiz Firmamızın Garantisi İle Sizlere Sunuluyor

Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz Arçelik servisi hizmeti sonrasında elektronik eşyalarınızı en fazla 3 gün içerisinde size teslim ediyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler sonrasında hizmetimiz firmamızın garantisi içerisinde sizlere sunulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından alınan eşyalarınız yine ekip arkadaşlarımız tarafından adresinize özenle adresinize ulaştırılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak ya da detaylı bilgi almak isterseniz, bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında çağrı merkezimizden tüm detayları alabilirsiniz.